Iba s tebou – Simona Kutišová, Silvia Demovičová (beseda+krst)


besedy, slovenskí autori, Venupress / pondelok, 9 augusta, 2021

Jedného slnečného dňa, bol to utorok, sa konala v bratislavskom Panta Rhei na Poštovej ulici beseda spojená s krstom knihy Iba s tebou, ktorá vznikla spojením autoriek Simony Kutišovej a Silvie Demovičovej. Beseda sa konala v príjemnej atmosfére. Za seba musím povedať, že som si besedu aj krst dokonale užila. S veľkým očakávaním, pretože, to sa ani inak nedalo, som sa po robote vybrala na miesto činu, alebo ak chcete do Panta Rhei, kde bolo všetko prichystané, aby sa podujatie mohlo začať. Besedou nás sprevádzala moderátorka Veronika Vaňková. Autorky nám prezradili, ako vznikla ich spolupráca. Taktiež hovoroli o spoločnej harmónii a vzájomnom dopĺňaní sa. Dozvedeli sme sa ako to je s pokračovaním knihy Iba s tebou, jeho dátumom vydania, a taktiež aj názov. Kniha sa bude volať Bez teba. Po veľmi príjemnej besede, nastal čas knihu pokrstiť. Krstilo sa bazénovou vodou a knihu oficiálne uviedla do život herečka Karina Kaqayumová. Ďakujem autorkám za príjemné stretnutie.

Ak ste sa nemohli zúčastniť besedy a krstu a rovnako ste nemohli ani pozerať livestream na instagrame Panta Rhei, na mojom youtube kanáli si môžete pozrieť besedu aj krst z pohodlia domova.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.