“Tú autorskú slobodu, ktorú mi dáte, si veľmi cením.” |11.11.2015 – Jozef Karika – beseda + krst knihy Čierna hra: Vláda mafie|


IKAR, Jozef Karika, krst knihy / štvrtok, 12 novembra, 2015

Včera sa v bratislavskom kníhkupectve Martinus konala beseda slovenského autora Jozefa Kariku, ktorá bola spojená s krstom jeho najnovšej knihy Čierna hra: Vláda mafie. Kniha je desiatou publikáciou, ktorá autorovi vo vydavateľstvee IKAR vyšla. Na túto besedu budem veľmi dlho spomínať, pretože som sa pri nej bavila, neraz som sa dobre zasmiala a taktiež si vypočula príjemné skladby v podaní hudobného hosťa herca a muzikanta pána Maroša Geišberga. Celé to moderoval pán Štefan Skrúcaný, ktorý prišiel nahodený vskutku mafiánsky. K slovu sa dostala aj riaditeľka vydavateľstva IKAR pani Valéria Malíková. A krst bol naozaj zvláštny, ba až hrozivý. Ale musím povedať, že perfektne originálny. Veď sami uvidíte.

P1080749Po beseda sa samozrejme konala aj autogramiáda, kde autor podpísal nespočetne veľa kníh svojim verným fanúšikom. Bol to skutočne obrovský zážitok. Keď som z Martinusu odchádzala škerila som sa ako mesiačik na hnoji. Po ukončení krstu bolo pre hostí pripravené aj občerstvenie, ktoré pozostávalo zo sladkých, oku lahodiacich zákuskov, niečo malé pod zub a taktiež limonády na uhasenie smädu. Cítila som sa veľmi príjemne a určite to nie je posledná beseda s týmto autorom, na ktorú som zavítala, pretože je to veľmi milý a príjemný človek. Treba zažiť.

Pripájam ešte fotoalbum z fb stránka bratislavského Martinusu a nájsť ho môžete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.