Predobjednajte si HERO od Samanthy Young a možno si prečítate novelu Valentine zadarmo


Samantha Youngová / sobota, 10 januára, 2015

Meno Samantha Young nie je u nás žiadnou neznámou. Tento mesiac vydavateľstvo IKAR vydá štvrtú časť série Dublin Street pod názvom India Place.. Tí, ktorí sledujú Samanthu na FB určite viete, že jej vo februári má vyjsť stand-alone kniha Hero. Pretože je veľmi vďačná svojim čitateľom za podporu, rozhodla sa ich odmeniť. Ak si dostatočný počet ľudí predobjedná Hero, Samantha na valentína zverejní novelu k série On Dublin Street |Valentine| úplne zadarmo, ktorá bude obsahovať šesť príbehov dvojíc zo série, Joss a Braden, Jo a Cam, Adam a Ellie, Nate a Liv, Hannah a Marco, Cole a Shannon..

HEROPre Alexu Hollandovú bol otec jej hrdinom – až kým nedošla k šokujúcemu odhaleniu, že ona a jej matka neboli jeho jedinou rodinou. Odvtedy Alexa pracovala na tom, aby sa jej život odoberal iným smerom a budovala si svoju identitu mimo jeho hrozných tajomstiev. No keď stretne muža, ktorého chyby jej otca zničili tak veľmi ako ju, Alexa mu musí pomôcť.

Caine Carraway nechce mať nič spoločné s Alexinou snahou o vlastné vykúpenie, ale nie je preňho jednoduché držať ju od seba. Odhodlaný prinútiť ju nenávidieť ho sa snaží primäť pohár jej trpezlivosti pretiecť a čaká, kým sama odíde. Lenže jeho činy ich k sebe iba viac priťahujú a, navzdory očakávaniam, začne sa medzi nimi intenzívna a výbušná aféra.

Caine však vie, že nikdy nebude tým rytierom na bielom koni, po ktorom Alexa vždy túžila. A keď sa ocitnú v bezprostrednom nebezpečenstve, zisťuje, že je pripravený urobiť všetko, aby ich oboch ochránil pred ďalšou bolesťou…

valentineŠpeciálna novela so šiestimi sexy krátkymi príbehmi zo série On Dublin Street. Je Deň sv. Valentína a Joss & Braden, Ellie & Adam, Jo & Cam, Olivia & Nate, Hannah & Marco and Shannon & Cole znovu rozpaľujú ulice Edinburghu…

Ďakujem Michelle za preklad anotácií. 🙂

Linky na predobjednanie Hero:

Amazon US

Amazon CA

iBooks US

B&N

Amazon UK

Kobo

Google Play

iBooks UK

Bookdepository

Ja sa už knihy neviem dočkať a čo vy? 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.