Albatros Media aj tento rok na Bibliotéke!


Albatros Media, info, oznam, podujatia / utorok, 12 novembra, 2013

Tak ako každý rok, aj tento sa v bratislavskej Inchebe uskutoční (14.-17.11.) knižný veľtrh pod názvom Bibliotéka. A neodmysliteľnou súčasťou tohto podujatia sú besedy a stánky vydavateľstiev. Ako aj minulý rok sa tohto podujatia zúčastní aj spoločnosť Albatros Media, ktorá má pre nás pripravený naozaj zaujímavý program.

403x403Okrem toho, že si ich knihy budete počas celej Bibliotéky môcť kúpiť s 20% zľavou (čo je podľa mňa dosť a už teraz si brúsim zúbky na niektoré kúsky) si pre nás pripravila aj besedy s ich autormi. A to konkrétne s:

  • Michalom Kšiňanom – štvrtok 14. 11. o 13.00 hod. Michal Kšiňan je autorom knihy Milan Rastislav Štefánik, za ktorú získal už dve prestížne ocenenia.  Kniha predstavuje jednotlivé etapy Štefánikovho života, jeho priateľov, lásky, profesionálny život i osloboditeľskú činnosť až po spôsoby, akými sa narábalo s jeho odkazom.

a

  • Zuzananou Csontosovou – piatok 15. 11. o 14.00 hod. Zuzana Csontosová je autorkou knihy Najmocnejšie kúzlo. Táto krásna rozprávková kniha s ilustráciami Bystríka Vanča opisuje putovanie víly Juliany, vodníka Matúša a malej čarodejnice Kláry za naplnením ich sna…

Tak isto ako minulý rok na Bibliotéke nebudem chýbať a teším sa na besedy. Kto sa chystá na Bibliotéku?

* za poskytnutie informácie ďakujem spoločnosti Albatros Media

2 Replies to “Albatros Media aj tento rok na Bibliotéke!”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.