Knižné priania #4


Knižné priania / pondelok, 23 septembra, 2013

kp

Síce som túto knihu čítala v angličtine, potešilo ma, keď som sa dozvedela, že sa dočkáme aj jej slovenského vydania. Avšak budeme si naň musieť ešte niekoľko mesiacov počkať, kedže vydanie je naplánované na december. Podľa bux.sk je kniha zaradená do beletrie pre dospelých, s čím osobne súhlasím. Kniha sa mi veľmi páčila hlavne pretože nešlo iba o erotiku, ale aj o príbeh Jocelyn a o to, ako sa vyrovnala s minulosťou. Zaujala vás táto kniha? Prečítate si ju, keď vyjde?

large-dublin_streetAutor: Samantha Youngová

Názov: Dublin Street /Dublin Street #1/

Jocelyn Butler sa roky skrývala pred svojou minulosťou. Ale všetky jej tajomstvá sa čoskoro majú odhaliť.

Pred štyrmi rokmi, Jocelyn opustila svoju tragickú minulosť v štátoch a začala nanovo v Škótsku, zahrabaním svojho žiaľu, ignorujúc svojich démonov a pohnutím sa vpred bez viazania sa. Jej samotársky život funguje, pokým sa nepresťahuje do nového bytu na Dublinskej ulici, kde stretáva muža, ktorý otrasie jej starostlivo stráženým svetom až do jeho jadra.

Braden Carmichael je zvyknutý dostať všetko, čo chce a je odhodlaný dostať Jocelyn do svojej postele. Vediac aká je bojazlivá, keď vstupuje do vzťahu, Braden navrhne dohodu, ktorá uspokojí ich intenzívnu náklonnosť bez akýchkoľvek podmienok.

Ale potom ako zaskočená Jocelyn súhlasí, uvedomuje si, že Braden nebude spokojný iba s extázu-vyvolávajúcou vášňou. Tvrdohlavý Škót je zameraný na to, aby ju skutočne spoznal … až k jej duši.

(anotácia je mojím prekladom, oficiálna anotácia ešte nie je k dispozícii)

2 Replies to “Knižné priania #4”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.