Novinka Mirky Varáčkovej vychádza už čoskoro!!!


EVITApress, Miroslava Varáčková, NEPREHLIADNITE, novinky, slovenskí autori / štvrtok, 5 septembra, 2013

Slovenská autorka Mirka Varáčková má pre nás prichystanú novinku, ktorá vyjde už koncom septembra, konkrétne 26. 9. vo vydavateľstve Evitapress s názvom Tri kroky do pekla.

Osobne sa na knihu neskutočne teším. Mirka opustila vody fantasy a venuje sa téme, od ktorej mnohí bočia, zámerne sú slepí a nechcú o nej hovoriť. Sama som na celý príbeh zvedavá a hneď ako kniha vyjde si ju zaobstarám a okrem príbehu ma zaujala aj obálka, ktorá presne vystihuje atmosféru príbehu.

1002474_10151850966294490_355666578_nloKeď sa cesta bolesti a utrpenia začína v detskej izbe…

Tina je navonok tínedžerka ako hociktorá iná. Skrýva však tajomstvo, s ktorým sa nedokáže nikomu zdôveriť. Ktoré ju rozleptáva, ničí. Proti ktorému je ona bezmocná a ostatní sú slepí…

„Tri kroky. Presne toľko ich musel spraviť otec, aby sa dostal odo dverí k mojej posteli. Pri prvom som zatajila dych. Pri druhom mi začali v hlave víriť zúfalé prosby o zázrak. Tretí ma obral aj o posledné zvyšky nádeje.
To, čo zvyčajne nasledovalo, môžem pokojne nazvať peklom.“

One Reply to “Novinka Mirky Varáčkovej vychádza už čoskoro!!!”

  1. Tak mne už viac netreba! Píšem si to na zoznam Vianočných prianí a len premýšľam kedy ma naposledy z ukážky tak šialene mrazilo, moja krutá stránka po takých veciach prahne. Som na to natešená ako decko na Vianoce. Húúúh, toto sa podarilo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.