Dva roky blogovania, tak trošku nový začiatok a iné veci


info / štvrtok, 1 augusta, 2013

Už sú to dva roky, bože, dva roky, čo som začala blogovať. Zdá sa mi to ako včera, keď so začala uverejňovať články na blog.

Ak ste sa dostali k tomuto článku, tak už viete, že som sa presunula z blogspotu na vlastnú doménu. Neviem, či zdieľate so mnou pocity šťastia, ale mňa táto skutočnosť veľmi potešila, pretože už dávno som uvažovala nad vlastnou doménou a keďže človek si svoje priania má plniť, tak voila, nemožné sa stalo skutočným a teraz píšem článok na nový blog a doširoka sa usmievam.

Čo sa za tie dva roky udialo? Nadviazala som niekoľko spoluprác, jednu som už aj kvôli nedostatku času aj rozviazala. Na SWODS som mala 175 GFC nasledovateľov, čo si myslím je veľmi pekné číslo a som neskutočne rada, že ste blog nasledovali a dúfam, že aj po presune na novú adresu budete blog navštevovať tak ako predtým.

Povedala som si, že tento presun bude pre mňa akýmsi novým začiatkom, kde by som chcela na blog pridávač články častejšie a hlavne recenzie. Viem, že mám na blogu niektoré rubriky, ktoré zapadajú prachom, tak by som ich chcela oprášiť a znovu začať k nim pridávač články.

Za pomoc s blogom sa chcem veľmi pekne poďakovať Syki. Čudujem sa, že mala so mnou toľko trpezlivosti. Naozaj jej patrí obrovská vďaka.

Takže už mi nezostáva nič iné iba s chuťou sa pustiť do blogovania. Takže toľko odo mňa. Budem sa tešiť na každý komentár, ktorý mi pri článkoch zanecháte.

6 Replies to “Dva roky blogovania, tak trošku nový začiatok a iné veci”

  1. Tak ti teda v prvom rade blahoželam k tým dvom úspešným rokom a zároveň ťa vítam na webe. Dúfam, že ti to takto pekne pôjde aj naďalej a budeš čoskoro oslavovať aj štvrté, šieste a tie ostatné narodeniny. Nech ťa neopúšťa energia a chuť na blogovanie a písanie článkov 🙂

  2. Nemáš za co děkovat, já budu ráda, když se tu budeš cítit dobře a všechno ti hezky pošlape! Hodně úspěchů a radosti do dalšího blogování!

  3. Teším sa spolu s tebou. Viem, aké to je, keď máš sen a splníš si ho 🙂 Určite sa ti to pekne rozbehne. Naozaj sa tu nedá urobiť niečo také, ako je GFC? Prajem ti veľa úspechov. Aj keď sa “poznáme” krátko, veľmi som si ťa obľúbila 🙂

    P.S. Pozri sa na Mimin svet kníh a zistíš, že ťa to presmeruje tu. Neviem, čo s tým je.

    1. Ďakujem 🙂 mám tu networkedblogs widget cez ktorý môžeš nasledovať blog alebo cez mail, to ti budú chodiť novinky na mail 🙂 🙂 Aj ja teba 🙂 za ten krátky čas čo sa “poznáme” tak som si ťa tiež veľmi obľúbila 🙂

      ps. pozriem sa na to, nechápem čo to blbne som si to ani nevšimla 🙁

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.