Manuela Martini (beseda 16.05.2013, Panta Rhei, Bratislava)


besedy, Manuela Martini, Panta Rhei / pondelok, 27 mája, 2013
Vo štvrtok 16.05. do bratislavského Panta Rhei zavítala nemecká autorka Manuela Martini, ktorej u nás vyšla kniha Mrazivé leto a na august sa chystá vydanie knihy Výkrik do tmy.
Autorka bola naozaj veľmi príjemná. Snažila som sa oprášiť svoju nemčinu a na moje počudovanie sa mi podarilo nezakoktať sa.
Celú besedu viedol známy moderátor Dado Nagy. Autorka hovorila vo svojej rodnej nemčine a tak bola prítomná aj pani prekladateľka, ktorá odviedla kusisko dobrej práce. Ale o tom nie je tento článok tak to nebudem rozpitvávať.
Beseda začala autorkiným predstavením a potom nasledovali zvedavé otázky pána Nagya. Pri niektorých autorkiných odpovediach sme sa z chuti zasmiali a prezradila nám prečo vydáva knihy aj pod pseudonymami, keďže nepíše len pre mladých.
Nižšie si môžete pozrieť videá z besedy.
Autorka bola taká milá, že mi po besede podpísala knihu. Pôsobila veľmi milo a príjemne.
Hádam som vám aspoň trošku priblížila atmosféru besedy, keď ste tam nemohli byť osobne. Dúfam, že sa niekedy na nejakej stretneme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.