COVER REVEAL: The devil drinks coffee (Destiny Ford) + GIVEAWAY


Angela Corbett, COVER REVEAL, The devil drinks coffee / streda, 24 apríla, 2013
Today is the day when we uncover the cover of the book The devil drinks coffee. The story is written by Angela Corbett publishing as Destiny Ford. The book comes out on 21st May.
A cow suicide, a revolving door rescue, and the birth of a bright purple pig are starting to make Kate Saxee wonder if taking a job in her small hometown of Branson Falls, Utah, was such a great idea. As The Branson Tribune editor, Kate covers local news, which, more often than not, involves her accident-prone mom. Nothing truly newsworthy has ever happened in the quiet town until local teen Chelsea Bradford turns up dead in a Branson Falls lake. 
 
The police rule Chelsea’s death an accident, but Kate suspects there’s more to the story—and she’s not the only one. Two of Branson’s most eligible bachelors are determined to help her solve the crime—among other things. But the small town social network is faster than Twitter, and gossip about Kate’s love-life is quickly branding her the Branson Falls hussy. 
 
As Kate learns more about Chelsea, she discovers that plenty of people are trying to cover up the real story behind the girl’s death—including Chelsea’s parents. Now Kate has to juggle work, men, her mom’s most recent disaster involving a low-speed John Deere Combine chase on the freeway, and fend off the Mormons heaven-bent on saving her soul—all while solving Chelsea’s murder. Dealing with this is going to require a lot of coffee, chocolate frosted donuts, Neil Diamond’s greatest hits, and a slew of words not on the town approved imitation swear list.
If you would like to read an excerpt click HERE
Angela is also hosting a giveaway. She is giving away two printed book, five ebooks and some swag. If you wish to enter, click HERE.
Slovenskú verziu článku, si prečítate po jeho rozkliknutí

Dnes je deň, kedy uzrela svetlo sveta obálka knihy The devil drinks coffee od autorky Angely Corbettovej, ktorú vydáva pod pseudonymom Destiny Ford. Kniha vychádza 21. mája.

Samovražda kravy, záchrana otočných dverí a narodenie žiarivo fialového prasaťa začínajú u Kate Saxee vytvárať pochybnosti, či bol nápad zamestnať sa v jej malom rodnom meste Branson Falls v Utahu až taký skvelý. Ako redaktorka Branson Tribune Kate pokrýva miestne správy, ktoré sa čoraz častejšie týkajú jej smoliarskej matky.
 
Skutočne nič, čo by stálo za správu v novinách, sa nikdy v tichom mestečku nestalo až dovtedy, kým miestnu dospievajúcu Cheasea Dradford neobjavili mŕtvu v jazere Branson Falls. Polícia vyšetrila Cheaseanu smrť ako nehodu, ale Kate má podozrenie, že je toho viac- a nie je jediná. Dvaja z najviac žiadaných bransonských slobodných mládencov sú odhodlaní pomôcť jej vyriešiť zločin- okrem iného.  Ale sociálna sieť v malom mestečku je však rýchlejšia než Twitter, klebetí o Katinom milostnom živote a okamžite ju označí za fľandru Branson Falls.
 
Ako sa Kate dozvedá viac o Chelsea, zisťuje, že množstvo ľudí sa snaží zakryť skutočný príbeh, ktorý stojí za smrťou dievčaťa- vrátane Chelseanych rodičov. Teraz musí Kate skĺbiť prácu, muža, najnovšiu matkinu pohromu, zahŕňajúc naháňačku na diaľnici s nízko rýchlostným kombajnom John Deere a zastaviť Mormonské nebo usilujúceho sa  o záchranu jej duše – to všetko počas vyšetrovania Chelseanej smrti.  Poradiť si s tým všetkým bude vyžadovať množstvo kávy, doliek s čokoládovou polevou, najväčšie hity Neila Diamonda  a fúru slov, ktoré nie sú na mestskom zozname nadávok. 
(voľný preklad anotácie)
 

Ak by ste si chceli prečítať úryvok kliknite SEM
Angela usporadúva aj giveaways. Vyhrať môžete 2 výtlačky knihy The devil drinks coffee, 5 ekníh a nejaké  iné drobnosti. Ak sa chcete zapojiť kliknite SEM.

2 Replies to “COVER REVEAL: The devil drinks coffee (Destiny Ford) + GIVEAWAY”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.