Najobľúbenejší blog 2012


Projekty / nedeľa, 30 decembra, 2012
Tento projekt usporadúva Eloran Arroway.
Je ťažké vybrať iba TOP 5 blogov, pretože mám mnohé blogy rada. Preto vyberám blogy, ktoré navštevujem denne, hoci nie vždy napíšem komentár.
1. Mimi (Mimin svet kníh) – mám rada štýl Miminých recenzií a všeobecne jej blog. Ako človek je tiež skvelá a patrí právom medzi moje najobľúbenejšie blogerky. Je pre mňa inšpiráciou a vždy si rada prečítam čokoľvek, čo na blog dá. A ešte niečo 🙂 Pandičkaaaaaaaaaaaa!!!

2. Annie a Neliss (The Bookland) – jeden z mladších blogov, ale nie menej skvelý. Annie s Neliss si dávajú na blogu záležať a preto sa zaradili do mojej TOP 5 obľúbených blogov.  Obe dievčatá sú milé osôbky a vždy si s nimi rada pokecám.
3. Davook (Davook) – jeden z málo chlapčenských slovenských blogov, ktorý som si hneď obľúbila. Okrem toho, že David píše dobre recenzie, má aj skvelý vkus na knihy.
4. Astesia (Crystally Darkness) – ďalší z novších blogov, ktorý som si už po niekoľkých návštevách obľúbila. 🙂
5. Nerya (Cup of tea diary) – blog, na ktorý sa vždy rada vraciam, či už kvôli recenziám alebo iným článkom, ktoré ma zaujali. Dizajn jej blogu je veľmi príjemný na pohľad a už len kvôli nemu sa na blog oplatí ísť.
Mám veľmi veľa obľúbených blogov a keby je to podľa mňa, spravila by som TOP 20 a nie iba TOP 5 🙂
 
Všetkým blogerom a blogerkám prajem do nového roku, aby sa im darilo, aby im pribúdali nasledovatelia a čitatelia a aby ich neprešla chuť blogovať. 🙂

9 Replies to “Najobľúbenejší blog 2012”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.