Vianoce na slovenskú nôtu


Projekty, Vianoce na slovenskú nôtu / nedeľa, 16 decembra, 2012
Vraví sa, že Vianoce sú najkrajšími sviatkami v roku. Sú aj sviatkami, na ktoré sa väčšina z nás teší a je úplne jedno v akej vekovej kategórií sa nachádzame. Darčeky, vôňa medovníkov prelínajúca sa s tónmi vianočných piesní, dobré jedlo, sneh za oknom, vôňa stromčeka, to sú mnohé z vecí, na ktoré nedáme počas Vianoc dopustiť. Každý z nás však toto obdobie prežíva inak.
Výnimkou nie sú ani slovenskí autori. Spoločne s Mimi z blogu Mimin svet kníh sme sa ich trochu povypytovali práve na tie ich Vianoce a pripravili tento projekt pod názvom Vianoce na slovenskú nôtu, ktorý odštartujeme už zajtra.
Tešiť sa môžete na odpovede Mareka Zákopčana, Naty Sabovej a mnohých ďalších domácich autorov.
Pýtate sa v čom spočíva tento náš projekt? Je to jednoduché, každý z autorov dostal 9. otázok, z ktorých si mal vybrať tie, na ktoré odpovie. Boli to jednoduché otázky týkajúce sa Vianoc. Ak chcete vedieť, ako si s nimi poradili stačí od pondelka nakuknúť na môj blog alebo blog Mimi.
Dúfame, že sa vám tento náš projekt bude páčiť. Nezabudnite začíname zajtra. 😉

2 Replies to “Vianoce na slovenskú nôtu”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.