Vianočná reťazovka


Vianočná reťazovka / nedeľa, 13 novembra, 2011
Už o niečo viac ako mesiac tu máme, pre mňa, najkrajšie sviatky v roku – Vianoce. Pri tejto príležitosti som chcela na blogu spraviť niečo, do čoho by sa zapojili ľudia, súviselo by to s Vianocami a zabavili by ste sa pri tom. Zaujíma ma ako vnímate vy Vianoce, čo máte počas sviatkov radi a podobne. Preto som sa rozhodla, že spravím Vianočnú reťazovku.
V čom bude spočítavať? Každú adventnú nedeľu zverejním takú mini reťazovku spočívajúcu z piatich, s Vianocami súvisiacich, otázok. Aby ste mali predstavu aké otázky Vás môžu čakať: Prečo máte radi Vianoce? Aké darčeky radi dostávate? a podobne. Všetky otázky sa budú niesť v tomto duchu. Dúfam, že sa vám tento nápad pozdáva. Ak sa rozhodnete pridať, zapíšte sa do linkovača. Budem len veľmi rada.

9 Replies to “Vianočná reťazovka”

  1. No ak sa teda zapojím do všetkých tých vianočných/zimných akcií, tak môj blog z prívalu toľkých článkov dostane infarkt 😀 Ale ako sa poznáme, budem rada, ak sa mi podarí dokončiť aspoň jednu z nich 😀 Budeš ma k tomu musieť silno dokopávať 😀

  2. Páni, přijde mi, že je tento víkend plný nových projektů a nápadů. Všechny se mi moc líbí, stejně jako tvoje Vánoční řetězovka, proto se mnou jasně počítej! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.