Nata Sabová – Ochrankyňa


knihy ktoré zaujali, Nata Sabová, Ochrankyňa / streda, 5 októbra, 2011
Práve dnes vychádza novinka z dielne Vydavateľstva Motýľ od Naty Sabovej pod názvom OCHRANKYŇA
Autor: Nata Sabová
Názov: Ochrankyňa
Vydané dňa: 5. októbra 2011
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Motýľ
Dodatočné informácie: 312 strán, rozmery knihy 135 x 205, tvrdá väzba
Oficiálna anotácia:
Kto som?Som niekto, kto nad vami bdie, kto vás chráni, som váš anjel strážny. Keby nebolo takých, ako som ja, nebolo by mladým ženám pomoci.

Ale nebojte sa, som tu a zostanem pri vás dovtedy, kým sa tí, ktorí vám ubližujú, budú pohybovať medzi vami.

Len pred krátkym časom ju v Amerike poznali pod falošným menom Kate. Teraz prichádza na Slovensko s novou identitou študentky gymnázia Kristíny.
Čo ju sem priviedlo? Jedna z mnohých vízií, ktorými sa celý život riadi. Ide vždy tam, kam ju nasmerujú, hoci i na druhý koniec sveta. Prečo? Aby splnila poslanie, ktoré už po tisíce rokov plnia členky jej rasy. Pretože ona je Praes, Ochrankyňa, a jej úlohou je chrániť ľudí pred Hauriami.
Ibaže Kity netuší, že splnenie ďalšieho poslania nie je to jediné, čo ju na Slovensku čaká. Jej srdce sa bude musieť podrobiť neľahkej skúške, keď sa zamiluje do Patrika, príťažlivého študenta psychológie, ktorý prišiel nevedno odkiaľ. Situáciu komplikujú aj ďalší muži, ktorých minulosť je takisto nejasná. Jeden z nich je práve ten, ktorého hľadá, aby ho zastavila skôr, kým niekoho pripraví o život. Ale ktorý?
——————————————————-
Osobne som sa k tejto knihe dostala len náhodne, keď som hľadala nejaké novinky od slovenských spisovateľov. Najskôr ma zaujala obálka. Mladá dievčina, ktorá drží žiarivú guľu. Najskôr mi napadlo, že to čo drží by mohla byť duša, ale po prečítaní anotácie viem, že to tak nie je. Obálka je naozaj pekná, povedala by som, že patrí medzi tie vydarenejšie v slovenskom spisovateľstom priemysle.
Knihu už mám objednanú, som zvedavá aká bude. Hneď ako ju dočítam, plánujem napísať recenziu. Nie často sa stáva, že ma zaujme kniha od slovenských spisovateľov, naozaj česť výnimkám.
*poznámka
Všetky uvedené údaje, ako aj anotácia a obrázok obálky pratia výlučne do vlatníctva VYDAVATEĽSTVA MOTÝĽ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.